Home / TIP / TIP! Klasické zahradní osvětlení

TIP! Klasické zahradní osvětlení

Hledáte vhodné zahradní osvětlení pro Vaši zahradu, rádi byste šetřili životní prostředí i Vaši peněženku, ale upřednostňujete klasiku?

Představujeme Vám produkt měsíce června 2014 č. 1, který splní všechna Vaše očekávání. Jedná se o klasický zahradní sloupek PARK s plastovou koulí o průměru 200 nebo 250mm (dle výběru mléčná, kouřová, prizmatická čirá a prizmatická kouřová) . Svítidla jsou dostupná ve čtyřech různých výškách a designově je lze doplnit nástěnnými svítidly PARK N a PARK S (se senzorem).

K těmto svítidlům Vám doporučujeme náš nový světelný zdrojŽÁROVKA COB, která díky čirému krycímu sklu nabývá vzhledu klasické staré žárovky a krásně tak doplní vzhled svítidla, ovšem překvapí Vás její nízká spotřeba elektrické energie a zároveň vysoká svítivost umožněná nejmodernější technologií COB.

COB = “Chip On Board”
Jedná se o nejmodernější a také nejperspektivnější technologii v oblasti LED světelných zdrojů, která integruje jednotlivé čipy na malou keramickou plochu, kde je přikrývá jednolitá vrstva luminoforu. Tento technologický postup přináší další lepší vlastnosti LED zdrojů:
+ rovnoměrný rozvod tepla a tím zvýšení životnosti
+ vyšší světelný výkon s klasickými LED moduly
+ rovnoměrný rozklad světelného toku – jednolitý světelný zdroj – nejsou vidět jednotlivé LED moduly