Jsme česká firma s více než 20letou tradicí. V Evropě̌ patříme mezi přední výrobce a distributory svítidel. Prioritou je pro nás kvalitní výroba, vlastní design, špičková technologie, efektivní logistika a individuální přístup k zákazníkům. Naše centrála sídlí v České republice a pobočku máme také na Slovensku. Tak Vám můžeme zajistit dodání v nejkratším možném čase, spolehlivý zákaznický servis a pohotovou domluvu.

Disponujeme širokým sortimentem svítidel pro Váš interiér i exteriér. V katalogu najdete bytová svítidla, designová svítidla, zahradní svítidla, kancelářská svítidla, průmyslová svítidla a svítidla montážní. Nabízíme také světelné zdroje – halogeny, MHD, zářivky, úsporné žárovky, LED žárovky, LED zdroje a další doplňky, jako jsou trafa, drivery, senzory, pohybová čidla, bezdrátové zvonky a kapesní i čelové svítilny.

Naše výrobky zároveň dodáváme do všech elektro velkoobchodů a obchodních řetězců se stavebninami a dalším sortimentem. Jsme také výhradním distributorem produktů LEDMED a ZEMPER. V rámci velkých zakázek zajistíme i dodání typů svítidel, která nejsou v daný moment v nabídce.

Přijďte navštívit náš stánek a probrat s námi možnosti osvětlení!

LED VANA EVO

Pokud hledáte opravdu kvalitní LED reflektorové svítidlo, pak je tento profesionální LED reflektor to pravé pro vás. Jeho minimalistický a ultratenký design vás nadchne. EASY svorkovnice vám pak zajistí pohodlnou montáž.

Snadná a super rychlá instalace díky praktické svorkovnici na zadní straně svítidla. Svorkovnici lze vyjmout, připojit dráty a následně ji jednoduše vsadit do svítidla – není tedy nutné viset na žebříku a u toho drátovat svítidlo.

Kvalitní provedení, skvělá světelná účinnost 100lm/W a dlouhá životnost 30.000h

Profesionální LED reflektor najde opravdu široké uplatnění.

VARIANTY:
bílá: 10W | 20W | 30W | 50W, možnost varianty s pohybovým PIR senzorem
černá: 10W | 20W | 30W | 50W, možnost varianty s pohybovým PIR senzorem

 

Nevíte jaké svítidlo vybrat? Jakou zvolit barvu světla a jeho výkon? Rozhodněte se až při montáži. Toto LED svítidlo vám nabízí možnost nastavit barvu světla a výkon dle potřeby v dané místnosti pomocí přepínače pod krytem svítidla.

Svítidlo je vyrobeno z polykarbonátu a díky IK08 je extrémně odolné vůči nárazům a mechanickým vlivům. IP54 navíc zaručuje ochranu proti prachu a vodě.

CCT – Přepínání teploty světla
Pod krytem svítidla je přepínač, který umožňuje nastavení teploty světla:
3000K teplá – 4000K neutrální – 6000K studená

Přepínání výkonu světla
Pod krytem svítidla je přepínač, který umožňuje nastavení výkonu světla.

VARIANTY:
ADAM | EVA 220: rozměry svítidla 220x220mm, úrovně výkonu 12W – 15W – 18W 
ADAM | EVA 280: rozměry svítidla 280x280mm, úrovně výkonu 15W – 18W – 24W 
ADAM | EVA 330: rozměry svítidla 330x330mm, úrovně výkonu 18W – 24W – 30W 

ADAM a EVA

Těšíme se na vás na výstavě SONEPAR, kde vám rádi představíme všechny naše novinky!

PANLUX Team