CLICK

Na této stránce se dozvíte vše o produktech série CLICK. Jedná se o sérii bezdrátových vypínačů, které fungují zcela bez baterií, a to díky technologii PIEZO. Díky tomu můžete tlačítko nalepit/přidělat kdekoliv potřebujete (bez kabelů) nebo si ho dát třeba na noční stolek či do kapsy. Když tlačítko stisknete, zapne se svítidlo, které je ovládáno bezdrátovým controllerem / přijímačem. Vybrat si můžete z celé řady controllerů a některé z nich dokonce udělají z vašeho svítidla chytré svítidlo ovladatelné přes mobilní aplikaci Tuya.

 

Vždy je potřeba CLICK VYPÍNAČ + CONTROLLER CLICK

CLICK VYPÍNAČE

CLICK VYPÍNAČ

Vzhled klasického vypínače v černém a bílém provedení. Toto tlačítko můžete umístit kamkoliv, není potřeba žádných kabelů ani baterií. Navíc v případě potřeby svými rozměry překryje klasickou elektrickou krabici od původního vypínače.

CLICK VYPÍNAČ THIN DIM

Úzký dvoutlačítkový vypínač v černém a bílém provedení. Na jedné straně svítidlo zapnete/vypnete, na druhé straně jej můžete jednoduše stmívat. Toto tlačítko můžete umístit kamkoliv, není potřeba žádných kabelů ani baterií, a tak ho můžete položit třeba jen na noční stolek a mít ho vždy při ruce.

CLICK MINI

Speciální vypínač / tlačítko do kapsy v podobě přívěšku na klíče. Díky červené barvě ho vždy snadno najdete, navíc je voděodolné. Nepotřebuje baterie.

KOMBINACE

Vypínač máte vybraný, ale nevíte, jak k němu vybrat ten správný controller? Mrkněte do tabulky.

ČASTÉ DOTAZY

Jak nastavit, zda se mají svítidla automaticky rozsvěcet po výpadku proudu?
Jak spárovat CONTROLLER s vypínačem?
Jak spárovat CONTROLLER s mobilní aplikací Tuya?
Jak ovládat více svítidel najednou?
apod.

Na všechny tyto dotazy najdete odpovědi v našich návodech. Všechny aktuální návody najdete ke stažení na našem eshopu. Tyto návody pravidelně aktualizujeme, abychom pokryli všechny časté dotazy.

Zde vyberte vámi zakoupený produkt a u něj v záložce „Ke stažení“ najdete vše potřebné.
Zvláštní pozornost věnujte návodům u příslušného CONTROLLERu.