CLICK

Na této stránce se dozvíte vše o produktech série CLICK. Jedná se o sérii bezdrátových vypínačů, které fungují zcela bez baterií, a to díky technologii PIEZO. Díky tomu můžete tlačítko nalepit/přidělat kdekoliv potřebujete (bez kabelů) nebo si ho dát třeba na noční stolek či do kapsy. Když tlačítko stisknete, zapne se svítidlo, které je ovládáno bezdrátovým controllerem / přijímačem. Vybrat si můžete z celé řady controllerů a některé z nich dokonce udělají z vašeho svítidla chytré svítidlo ovladatelné přes mobilní aplikaci Tuya.

 

Vždy je potřeba CLICK VYPÍNAČ + CONTROLLER CLICK

CLICK VYPÍNAČE

CLICK VYPÍNAČ

Vzhled klasického vypínače v černém a bílém provedení. Toto tlačítko můžete umístit kamkoliv, není potřeba žádných kabelů ani baterií. Navíc v případě potřeby svými rozměry překryje klasickou elektrickou krabici od původního vypínače.

CLICK VYPÍNAČ THIN DIM

Úzký dvoutlačítkový vypínač v černém a bílém provedení. Na jedné straně svítidlo zapnete/vypnete, na druhé straně jej můžete jednoduše stmívat. Toto tlačítko můžete umístit kamkoliv, není potřeba žádných kabelů ani baterií, a tak ho můžete položit třeba jen na noční stolek a mít ho vždy při ruce.

CLICK MINI

Speciální vypínač / tlačítko do kapsy v podobě přívěšku na klíče. Díky červené barvě ho vždy snadno najdete, navíc je voděodolné. Nepotřebuje baterie.

CLICK CONTROLLERY

Controller neboli přijímač vybírejte vždy podle světla, které chcete ovládat a jak si přejete ho ovládat. Níže najdete seznam všech CLICK CONTROLLERů a vysvětlení jaký je mezi nimi rozdíl a který je k čemu dobrý.

 

PN78000624 CONTROLLER CLICK SWITCH 230V Základní přijímač
Umožňuje zapnout/vypnout svítidlo (230V) pomocí CLICK vypínače.
PN78000623 CONTROLLER CLICK SWITCH 230V Tuya Chytrý základní přijímač
Umožňuje zapnout/vypnout svítidlo (230V) pomocí CLICK vypínače a přes aplikaci Tuya.
PN78000620 CONTROLLER CLICK DIM 12-48V Tuya Chytrý DIM přijímač
Umožňuje zapnout/vypnout a dokonce i stmívat LED pásky a další nízkonapěťové zdroje světla (12-48V) pomocí CLICK vypínače a přes aplikaci Tuya. Pokud vámi vybraný CLICK vypínač nemá fuknci DIM, pak je možné svítidlo stmívat v aplikaci Tuya.
PN78000621 CONTROLLER CLICK CCT 12-48V Tuya Chytrý CCT přijímač
Umožňuje zapnout/vypnout LED pásky a další nízkonapěťové zdroje světla (12-48V) pomocí CLICK vypínače. Vhodné zejména pro ovládání CCT LED pásků, rázem se z nich stávají chytré LED pásky, které je možné ovládat přes aplikaci Tuya. V aplikaci možnost plynulého nastavení teploty světla od teplé po studenou.
PN78000622 CONTROLLER CLICK RGB 12-48V Tuya Chytrý RGB přijímač
Umožňuje zapnout/vypnout LED pásky a další nízkonapěťové zdroje světla (12-48V) pomocí CLICK vypínače. Vhodné zejména pro ovládání RGB LED pásků, rázem se z nich stávají chytré LED pásky, které je možné ovládat přes aplikaci Tuya. V aplikaci možnost nastavení barvy světla ve spektru RGB.