Home / TIP / TIP! Svítidla do zahrady

  TIP! Svítidla do zahrady

  Máme tu jaro a s ním pěkné počasí! Mnozí již začali s prvními pracemi venku na zahrádce, a proto jsme pro Vás vybrali ekologická venkovní svítidla GARD LED s nízkou spotřebou a moderním hranatým designem, která můžete nakoupit v našem eshopu ve dvou velikostech (36cm a 76cm) a několika různých variantách.

  Můžete si vždy vybrat buďto samostatné zahradní svítidlo nebo se zásuvkou na 230V, soumrakovým senzorem či obojím zároveň.

  Soumrakový spínač analyzuje intenzitu světla ve svém okolí a pokud intenzita klesne pod nastavenou hodnotu, senzor sepne a rozsvítí zapojená svítidla. Po opětovném zvýšení intenzity osvětlení spínač vypne. K zahradním svítidlům svítidlům GARD LED doporučujeme zapojit zahradní dekorativní svítidla OKO a OKO 3 přes LED driver pro nasvícení skalek a keřů.

  Kombinace tohoto zahradního osvětlení rozzáří celou vaši zahradu a ohromí leckterou návštěvu. Není nad večerní posezení na terásce, grilování a příjemnou atmosféru navozenou venkovním osvětlením.

  Možnosti zapojení zahradních svítidel GARD LED:

  gardled_moznosti_zapojeni-300x180

  Pokud nejste příznivcem LED osvětlení, můžete zakoupit zahradní svítidla GARD 230V s paticí E14 pro standardní světelné zdroje s téměř totožným vzhledem.

  Přejeme Vám krásné jaro!

  PANLUX Team