SKLADNÍK

    Společnost PANLUX s.r.o. hledá nové posily do svého týmu na pozici SKLADNÍK

    Požadujeme:
    • min. výuční list
    • praxe ve skladě výhodou
    • výhodou řidičský průkaz sk. C
    • trestní bezúhonnost
    • fyzická zdatnost a manuální zručnost
    • pracovitost, samostatnost, svědomitost, spolehlivost
    • základní znalost obsluhy PC

    Nabízíme:
    • práci na HPP
    • práci v jednosměnném provozu
    • zázemí v prosperující a stále se rozvíjející firmě
    • práce v příjemném prostředí
    • příspěvek na stravování
    • placené přesčasy

    Náplň práce:
    • zajištění skladových operací, příjem a výdej zboží
    • příprava a kompletace zboží z objednávek k expedici
    • zabalení a označení zásilek
    • balení a expedice zboží ke konečnému zákazníkovi
    • zodpovědnost za uložení zboží na určité místo
    • třídění vráceného zboží a jeho přepočítávání
    • zaskladnění a vyskladnění zboží
    • průběžné inventury atd.

    Životopisy posílejte na email kariera@panlux.cz, jako předmět emailu uveďte pracovní pozici, o kterou se ucházíte.

    Nezaujala Vás žádná naše nabídka a přesto byste rádi pracovali pro naši společnost? Pošlete na výše uvedený email svůj strukturovaný životopis a pokud se v budoucnu objeví vhodná pracovní příležitost, která by odpovídala vašemu profilu, budeme vás kontaktovat.