Nabídka práce - pracovní pozice:

    STÁLÁ NABÍDKA PRÁCE:

    PRODUCT MANAGER

    Místo: Teplice (Česká republika)

    Náplň práce:
    – správa svěřeného produktového portfolia (zajištění zásobování)
    – udržování a rozvoj vztahů se stávajícími zahraničními dodavateli (převážně z Číny, komunikace v AJ)
    – vyhledávání nových dodavatelských možností
    – účast a příprava itineráře pravidelných cest do zahraničí (zpravidla 2x do roka veletrhy v Číně)
    – příprava produktových materiálů (zajištění obalů, návodů, představení produktu ve firmě, atd.)
    – úzká spolupráce s technickým, grafickým a marketingovým oddělením

    Požadujeme:
    – SŠ/VŠ vzdělání
    – znalost MS Office
    – znalost AJ na komunikativní úrovni
    – aktivní přístup k práci a ochota se vzdělávat
    – obchodní duch
    – smysl pro „technické věci“
    – schopnost samostatné a systematické práce, zodpovědnost
    – výborné komunikační a organizační schopnosti
    – schopnost dotahovat věci do zdárného konce

    Nabízíme:
    – zajímavé platové ohodnocení závislé na výsledcích
    – zajímavou práci v oblasti mezinárodního obchodu – import
    – zázemí stabilní společnosti
    – plný pracovní úvazek
    – možnost osobního rozvoje a navázání dlouhodobé spolupráce

    NÁRAZOVÁ BRIGÁDA – SKLÁDÁNÍ KONTEJNERŮ

    Zašlete nám na sebe kontaktní údaje a my se vám ozveme vždy, když budeme potřebovat pomoc se složením kontejneru.

    Jedná se o nárazovou brigádu v délce trvání 3-4h, a to vždy v pracovní době PO – PÁ od 07:00 do 17:00

    • cca 3-4hodiny práce za fixní odměnu 500Kč (DPP)

    Nenáročná manuální práce vyžadující fyzickou zdatnost, vhodné jako přivýdělek (i pro studenty).

    FAKTURANTKA

    Společnost PANLUX s.r.o. hledá novou posilu do týmu na pozici fakturantka.

    Požadujeme
    – SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
    – znalost AJ a NJ výhodou, ne podmínkou
    – znalost MS Office – Excel, Word, Outlook
    – vynikající komunikační a organizační dovednosti, příjemné vystupování
    – samostatnost, zodpovědnost, pečlivost

    Nabízíme:

    – zázemí v prosperující společnosti
    – perspektivní samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
    – zaměstnanecká sleva na produkty značky PANLUX
    – pravidelné firemní akce
    – odpovídají platové ohodnocení
    – příspěvky na stravování

    – fakturace českých odběratelů
    – vytváření dobropisů v administrativním programu Money S5
    – každodenní e-mailová a telefonická komunikace
    – spolupráce se všemi odděleními napříč firmou

    – pravidelná drobná administrativa, archivace, zakládání dokladů

    OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – SEVERNÍ ČECHY

    Společnost PANLUX s.r.o. hledá nové posily do týmu na pozici obchodního zástupce pro region SEVERNÍ ČECHY.

    Požadujeme:
    -SŠ/VŠ vzdělání, technické zaměření výhodou
    -velmi dobré komunikační a prezenční schopnosti a organizační dovednosti
    -příjemné a reprezentativní vystupování
    -časová flexibilita, trestní bezúhonnost
    -ochota učit se novým věcem
    -zkušenost a praxe na obdobné pozici výhodou
    -jazykové znalosti výhodou, není podmínkou
    -řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
    -vysoké pracovní nasazení
    -znalost MS OFFICE

    Nabízíme:
    -zázemí v prosperující společnosti
    -perspektivní samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
    -služební vůz, notebook, mobil
    -systém odměn dle dosaženého obratu
    -fixní měsíční odměna + motivační provizní ohodnocení bez horní hranice

    -servis a péče o stávající klienty, zajišťování potřeb zákazníků
    -vyhledávání nových klientů
    -prezentace kompletního sortimentu
    -obchodní jednání s partnery společnosti
    -zpracování příslušné administrativy

    Životopisy posílejte na email kariera@panlux.cz, jako předmět emailu uveďte pracovní pozici, o kterou se ucházíte.

    Nezaujala Vás žádná naše nabídka a přesto byste rádi pracovali pro naši společnost? Pošlete na výše uvedený email svůj strukturovaný životopis a pokud se v budoucnu objeví vhodná pracovní příležitost, která by odpovídala vašemu profilu, budeme vás kontaktovat.