Nabídka práce - pracovní pozice:

    Společnost PANLUX s.r.o. hledá nové posily do svého týmu na pozici Obchodního zástupce pro region SEVERNÍ ČECHY

    Náplň práce:
    • Servis a péče o stávající klienty ve svěřeném regionu
    • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
    • Prezentace kompletního sortimentu u zákazníků
    • Obchodní jednání s partnery společnosti
    • Zpracování příslušné administrativy

    Nabízíme:
    • Zázemí v silné a prosperující ryze české společnosti
    • Perspektivní, samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
    • Zaškolení a seznámení s produkty
    • Možnost profesního růstu a osobního rozvoj
    • Služební vůz i k soukromým účelům, mobilní telefon
    • Motivační variabilní složka mzdy bez horní hranice
    • Zaměstnanecká sleva na produkty PANLUX
    • Pravidelné firemní akce

    Požadujeme:
    • SŠ vzdělání zakončené maturitou
    • Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
    • Příjemné a reprezentativní vystupování
    • Časová flexibilita, trestní bezúhonnost
    • Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
    • Vysoké pracovní nasazení
    • Zájem reprezentovat značku a hodnoty naší společnosti
    • Znalost regionu výhodou

    DĚLNÍK / DĚLNICE DO VÝROBY

    Místo: Teplice (Česká republika)

    montáž svítidel a součástek
    kontrola kvality výrobků
    testování světel, radarů, driverů
    kontrola skladových zásob
    příprava skel, obalů, plastů, štítek a objímek pro kvalitnější zpracování svítidel
    manuální práce – vrtání, počítání, balení
    inventura, vrtání plastových základen, montáž svítidel
    lití světel do horkovzdušného stroje

    Požadujeme:
    manuální zručnost
    zvláštní požadavek na vzdělání není, výhodou vyučení v technickém oboru
    trestní bezúhonnost

    SKLADNÍK

    expedice a balení zboží ve skladu
    velmi dobré pracovní podmínky – zázemí nově zrekonstruovaného skladu

    Požadujeme trestní bezúhonnost.

    Životopisy posílejte na email kariera@panlux.cz, jako předmět emailu uveďte pracovní pozici, o kterou se ucházíte.

    Nezaujala Vás žádná naše nabídka a přesto byste rádi pracovali pro naši společnost? Pošlete na výše uvedený email svůj strukturovaný životopis a pokud se v budoucnu objeví vhodná pracovní příležitost, která by odpovídala vašemu profilu, budeme vás kontaktovat.