Nabídka práce - pracovní pozice:

    STÁLÁ NABÍDKA PRÁCE:

    PRODUCT MANAGER

    Místo: Teplice (Česká republika)

    Náplň práce:
    – správa svěřeného produktového portfolia (zajištění zásobování)
    – udržování a rozvoj vztahů se stávajícími zahraničními dodavateli (převážně z Číny, komunikace v AJ)
    – vyhledávání nových dodavatelských možností
    – účast a příprava itineráře pravidelných cest do zahraničí (zpravidla 2x do roka veletrhy v Číně)
    – příprava produktových materiálů (zajištění obalů, návodů, představení produktu ve firmě, atd.)
    – úzká spolupráce s technickým, grafickým a marketingovým oddělením

    Požadujeme:
    – SŠ/VŠ vzdělání
    – znalost MS Office
    – znalost AJ na komunikativní úrovni
    – aktivní přístup k práci a ochota se vzdělávat
    – obchodní duch
    – smysl pro „technické věci“
    – schopnost samostatné a systematické práce, zodpovědnost
    – výborné komunikační a organizační schopnosti
    – schopnost dotahovat věci do zdárného konce

    Nabízíme:
    – zajímavé platové ohodnocení závislé na výsledcích
    – zajímavou práci v oblasti mezinárodního obchodu – import
    – zázemí stabilní společnosti
    – plný pracovní úvazek
    – možnost osobního rozvoje a navázání dlouhodobé spolupráce

    DĚLNÍK / DĚLNICE DO VÝROBY

    montáž svítidel a součástek
    kontrola kvality výrobků
    testování světel, radarů, driverů
    kontrola skladových zásob
    příprava skel, obalů, plastů, štítek a objímek pro kvalitnější zpracování svítidel
    manuální práce – vrtání, počítání, balení
    inventura, vrtání plastových základen, montáž svítidel
    lití světel do horkovzdušného stroje

    Požadujeme:
    manuální zručnost
    zvláštní požadavek na vzdělání není, výhodou vyučení v technickém oboru
    trestní bezúhonnost

    SKLADNÍK

    expedice a balení zboží ve skladu
    velmi dobré pracovní podmínky – zázemí nově zrekonstruovaného skladu

    Požadujeme trestní bezúhonnost.

    NÁRAZOVÁ BRIGÁDA – SKLÁDÁNÍ KONTEJNERŮ

    Zašlete nám na sebe kontaktní údaje a my se vám ozveme vždy, když budeme potřebovat pomoc se složením kontejneru.

    Jedná se o nárazovou brigádu v délce trvání 3-4h, a to vždy v pracovní době PO – PÁ od 07:00 do 17:00

    • cca 3-4hodiny práce za fixní odměnu 500Kč (DPP)

    Nenáročná manuální práce vyžadující fyzickou zdatnost, vhodné jako přivýdělek (i pro studenty).

    Životopisy posílejte na email kariera@panlux.cz, jako předmět emailu uveďte pracovní pozici, o kterou se ucházíte.

    Nezaujala Vás žádná naše nabídka a přesto byste rádi pracovali pro naši společnost? Pošlete na výše uvedený email svůj strukturovaný životopis a pokud se v budoucnu objeví vhodná pracovní příležitost, která by odpovídala vašemu profilu, budeme vás kontaktovat.