OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – JIŽNÍ ČECHY

    Společnost PANLUX s.r.o. hledá nové posily do týmu na pozici obchodního zástupce pro region JIŽNÍ ČECHY.

    Požadujeme:
    -SŠ/VŠ vzdělání, technické zaměření výhodou
    -velmi dobré komunikační a prezenční schopnosti a organizační dovednosti
    -příjemné a reprezentativní vystupování
    -časová flexibilita, trestní bezúhonnost
    -ochota učit se novým věcem
    -zkušenost a praxe na obdobné pozici výhodou
    -jazykové znalosti výhodou, není podmínkou
    -řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
    -vysoké pracovní nasazení
    -znalost MS OFFICE

    Nabízíme:
    -zázemí v prosperující společnosti
    -perspektivní samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace
    -služební vůz, notebook, mobil
    -systém odměn dle dosaženého obratu
    -fixní měsíční odměna + motivační provizní ohodnocení bez horní hranice

    Náplň práce:
    -servis a péče o stávající klienty, zajišťování potřeb zákazníků
    -vyhledávání nových klientů
    -prezentace kompletního sortimentu
    -obchodní jednání s partnery společnosti
    -zpracování příslušné administrativy

    Životopisy posílejte na email kariera@panlux.cz, jako předmět emailu uveďte pracovní pozici, o kterou se ucházíte.

    Nezaujala Vás žádná naše nabídka a přesto byste rádi pracovali pro naši společnost? Pošlete na výše uvedený email svůj strukturovaný životopis a pokud se v budoucnu objeví vhodná pracovní příležitost, která by odpovídala vašemu profilu, budeme vás kontaktovat.